توسط GeoMarkt 24 اسفند 1400 در برندینگ

با ژئومارکتینگ آیندتو بساز (فراخوان اولین دوره جامع آموزش ژئومارکتینگ)

آیا می‌دانستید علم داده مکانی به عنوان یکی از ۳۰ دانش برتر در سال ۲۰۳۰ معرفی شده و شرکت های خیلی بزرگ و معتبر در این حوزه در حال سرمایه گذاری های چندین میلیارد دلاری برای توسعه کسب و کار خود انجام می دهند؟

  • آیا می‌دانستید که حجم تبلیغات مکانی که برندها برای توسعه هرچه بیشتر کسب و کار خود و دسترسی بهتر به مخاطب هدف خود در سطح دنیا انجام دادند در سال ۲۰۲۰ عددی فزاینده معادل ۹۶ میلیارد دلار بوده است؟
  • آیا می‌دانستید ۴۶ درصد سرچ هایی که در گوگل اتفاق می افتد مبتنی بر مکان است، و یک عددی معادل ۱/۵ میلیارد سرچ رو در ماه به خود اختصاص می دهد؟

این موارد و ده ها مورد دیگر، لزوم پرداختن به سرفصل بکر، نوین و فوق العاده ژئومارکتینگ را برای ما به اثبات می رساند. که با یادگیری آن نه تنها توسعه کسب و کار ما را تضمین می کند، بلکه فرصت های کم نظیر شغلی را با خدماتی که به سازمان ها و شرکت ها ارایه می دهیم، برای ما فراهم می کند و به عمل می آورد.
اصلا می‌دانستید نرم افزاری که من در دوره های آموزشی ژئومارکتینگ با بیانی کاملا ساده، علمی و در کوتاه ترین زمان به شما آموزش می دهم، عددی معادل ۳۶ هزار دلار قیمت دارد. که در کشور ما به صورت قفل شکسته و رایگان در اختیار ما است.

اولین دوره جامع آموزش ژئومارکتینگ توسط دکتر محمد مهدی رضوانی برگزار میشه که با شرکت در این دوره میتوان کسب و کارتون رو به کسب و کاری موفق تبدیل کنید. پس تا دیر نشده زودتر به دایرکت پیچ اینستاگرام مراجعه کنین تا به شما توضیح دهیم که چطور می خواهیم تجربه ای بالغ بر ۱۵ هزار ساعت مشاوره و ۱۳۰۰ ساعت تدریس را در توسعه و تعمیق مفهوم ژئومارکتینگ با جمع آوری پکیج داده ای معادل ۲۵۰ نقطه کسب و کاری که راه‌گشای انواع و اقسام تصمیمات کسب و کاری هست، با هم به اشتراک بگذاریم.

 

یک دیدگاه بنویسید.